Serie starych gier

-    Alone in the dark
-    Commander Keen
-    Jazz Jackrabbit
-    Kings Quest
-    Mortal kombat
-    Romance of the Three Kingdoms
-    Space quest
-    Quest for glory
Redakcja nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam. Redakcja serwisu nie odpowiada też za jakość i skutki użycia programów i usług opisywanych na Serwisie.

Redakcja serwisu nie bierze odpowiedzialności za zamieszczone linki do innych stron a tym bardziej ich zawartość. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku nie dostosowania się do treści regulaminu oraz powstałe w wyniku nie zapoznania się z zasadami ich użytkowania.


Polanie

Niezła gra strategiczna. Wcielasz się w postać księcia Mirka, któremu zniszczono cala osadę podczas nieobecno?ci. Twoim zadaniem jest zajęcie terenów wroga.

Producent - MDF

Rok produkcji - 1996

Polanie

POBIERZ GRĘ Z GODEM

ImagePOBIERZ Polanie
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


Wszelkie pliki z grami które zostały zamieszczone na stronach serwisu wedle wiedzy redakcji serwisu zostały wycofane ze sprzedaży.

Autor strony(redakcja serwisu) nie rości sobie praw autorskich względem prezentowanych tytułów. Zostały one zamieszczone w celach kolekcjonerskich. Jeśli któryś z tytułów zamieszczonych w serwisie stare-gry.klawo.pl znajduje się w sprzedaży - proszę o kontakt.
Gra zostanie natychmiast usunięta z serwera.